Mobil

iTunes ile Bilgisayardan iPhone’a Fotoğraf Yükleme

iTunes ile Bilgisayardan iPhone’a Fotoğraf Yükleme nasıl yapılır? Bilgisayarınızda bulunan fotoğraflarınızı Apple cihazlarından iPhone, iPad ve iPod larınıza nasıl yüklersiniz ?

Bilgisayarınızda bulunan fotoğraflarınızı Apple cihazlarından iPhone, iPad ve iPod larınıza yükleyerek – kopyalayarak resim dosyalarınızı Apple cihazlarınızda da taşıyabilirsiniz.

iTunes ile Bilgisayardan iPhone’a Fotoğraf Yükleme

Bilgisayarınızda ki resimleri iphone’nize aktarabilmeniz için öncelikle iTunes programının yüklü olması gerekmektedir. .:: iTunes İndir ::.

iPhone birçok modele göre farklı işletim sistemi sunduğu için veri transferleri de karışık oluyor. Özellikle fotoğraf, müzik, video nasıl yüklenir, tam olarak bilinmiyor. Sadece söz ile anlatım az etkili olacağından, resim ile bilgi aktarma daha etkili bir yöntemdir.

iTunes ile Bilgisayardan iPhone’a Fotoğraf Yükleme için ilk olarak iTunes’un en güncel halini bilgisayarımıza indirip kuruyoruz.

iPhone’u bilgisayarımıza USB kablo ile bağlıyoruz, sonra resimde yer alan 1 numara işaretli bölgeye yani telefon simgesine tıklıyoruz.

Daha sonra alt kısımda kategoriler açılacak, 2 numaradaki gibi Fotoğraflar kısmına tıklıyoruz.

Şimdi sıra geldi fotoğraflarımızı bilgisayardan telefona aktarmak için 3 numaralı yerdeki gibi fotoğrafları eşzamanla kısmını işaretliyoruz.

4 numaradaki tüm klasörler işaretli gelecektir,

5 numarada yer alan resimler kısmına tıkladığınız takdirde klasör seç kısmı açılacak, oraya tıkladıktan sonra bilgisayarınızdaki resimler nereye kayıtlıysa orayı seçip tıkladıktan sonra yan tarafında fotoğraf sayısını göreceksiniz.

Sağ alt kısımda 6 numara yazan yerde uygula butonunu göreceksiniz, oraya tıklayın.

iTunes ile Bilgisayardan iPhone’a Fotoğraf Yükleme1

Oraya tıkladıktan sonra sil ve eş zamanla diye bir uyarı gelecek.

iTunes ile Bilgisayardan iPhone’a Fotoğraf Yükleme2

Merak etmeyin, iPhone üzerinden çektiğiniz fotoğraflar etkilenmeyecek, dosyadan seçtiğiniz bütün fotoğraflar iPhone cihazınıza yüklenecektir.

.:: iTunes Yetkilendirme Nedir? Nasıl Yapılır?

.:: iTunes iPhone’u Görmüyorsa Yapılacaklar

.:: iTunes’ta Otomatik Eşzamanlamayı Kapatma

.:: Sık Karşılaşılan iTunes Hata Kodları ve Çözümleri

.:: iTunes ile iOS Güncelleme, IPSW Dosyası Kurma

Son Güncelleme: 5 Mart 2021

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu