1. Ana Sayfa
  2. BİLGİSAYAR
  3. Windows için en iyi Bakım Onarım Programları

Windows için en iyi Bakım Onarım Programları

Sisteminizdeki sorunları gidermenize yardımcı olabilecek en iyi Bakım Onarım programları...

Windows için en iyi Bakım Onarım Programları

Bilgisayarınızı neredeyse ilk günkü performansı ile kullanmanızı sağlayacak Windows için en iyi Bakım Onarım programlarını bir araya getirdik.

Bilgisayarların zaman içerisinde kullanım ile performansı düşerek yavaşlar ve belli bir süre sonra kullanımı zor hale gelir.  Bilgisayarda biriken çöp dosyalar zamanla sistemi yavaşlatabilir.

Bilgisayarınızda bulunan tarayıcı önbellekleri, geçici dosyalar, hata günlükleri gibi dosyaları temizleyerek bilgisayarınızın performansını arttırabilmeniz mümkün.

En iyi Bakım Onarım Programları

Advanced SystemCare

Windows için en iyi Bakım Onarım Programları

En iyi sistem bakım ve bilgisayar hızlandırma programları arasında yer alan Advanced SystemCare, bilgisayar bakımı ve bilgisayar hızlandırma konusunda alanında en başarılı programlar arasında yer alan bir sistem optimizasyon programıdır.

Advanced SystemCare ile bilgisayarınızın performansını en üst seviyede tutabilirsiniz ve tarayıcılarınızın anasayfasının değişmesini engelleyebilirsiniz

CCleaner

Windows için en iyi Bakım Onarım Programları

CCleaner, bilgisayarlarını her zaman ilk günkü performansıyla kullanmak isteyen kullanıcılar için geliştirilmiş olan ücretsiz bir sistem bakım ve optimizasyon programı olarak dikkat çekmektedir.

CCleaner sisteminizi kolay ve hızlı bir şekilde optimize etmenize/temizlemize olanak sağlayan piyasanın en popüler optimizasyon programlarının başında gelmektedir.

Wise Disk Cleaner Free

Windows için en iyi Bakım Onarım Programları

En iyi sistem bakım ve bilgisayar hızlandırma programları arasında yer alan Wise Disk Cleaner; sistemde bulunan gereksiz dosyaları ve kayıtları silmenizi sağlayan ücretsiz ve kullanıcı dostu bir yazılımdır.

Sistem Kayıt Defteri ve gereksiz, kullanılmayan dosyaları tarayan ve silen program, bilgisayarın performansını düşüren gereksiz yükün kaldırılmasını sağlar. Windows sisteminizden temp dosyalarını da silen bu program ile bilgisayarınızı yoran ve gereksiz işlemler yaratan dosyaları tarayabilir ve sisteminizden silebilirsiniz.

Glary Utilities

Windows için en iyi Bakım Onarım Programları

Glary Utilities bilgisayarınızı korumak, hızlandırmak, tamir etmek için birçok güçlü ve kolay kullanımlı araç içeren ücretsiz bir yazılım. Size ortak sistem çöp dosyalarını temizleme, geçersiz kayıt girdilerinizi kaldırma veya düzenleme ve web gezintilerinizin izlerini yok etme olanağı sağlayan bu ücretsiz araç ile sistem performansınızı hızlı ve basit bir şekilde arttırabilirsiniz.

SlimCleaner

en iyi sistem bakım ve bilgisayar hızlandırma programları

Windows için en iyi Bakım Onarım programları listemize dahil ettiğimiz SlimCleaner, bilgisayar sistemi üzerinde detaylı incelemeler yaparak, sistemi olabilecek en iyi çalışma durumuna getirmeye çalışır. Bakım sonrasında gereksiz ve silinebilir dosyaları da temizleyebilen bakım programı ücretsiz olmasıyla da artı bir avantaj sağlıyor.

Ashampoo WinOptimizer

en iyi sistem bakım ve bilgisayar hızlandırma programları

Ashampoo WinOptimizer, bilgisayar kullanıcılarının sistem performansını artırmak veya sistem ayarlarını optimize edebilmek için ihtiyaç duyabilecekleri her tür aracı kendilerine sunan gelişmiş bir sistem bakım aracıdır.

UPCleaner

en iyi sistem bakım ve bilgisayar hızlandırma programları

UPCleaner bilgisayar hızlandırma, performans artırma, gereksiz dosyaları temizleme, taracıyı çevrimiçi tehditlerden koruma ve ağ hız testi hapabilmek gibi özelliklere sahip bir bağlantı güvenliği yazılımıdır. Bilgisayarınızı, sosyal ağlarınızı, kişisel bilgilerinizi ortak ve ev ağı bağlantılarınızı korur; kötü amaçlı yazılımların, dış tehditlerin, casus programların ve diğer tehditlerini bilgisayarınıza ulaşmasına ve kişisel bilgilerinizi ele geçirmesine engel olur.

Xleaner

en iyi sistem bakım ve bilgisayar hızlandırma programları

Windows için en iyi Bakım Onarım programları listemizde son yer vereceğimiz yazılım olan Xleaner kullanıcıların kolaylıkla kendi bilgisayarlarını gereksiz dosyalardan temizlemeleri için geliştirilmiş etkin ve yararlı bir uygulamadır.

Xleaner ile internet geçmişi, çerezler, önbellek, tarayıcınızın otomatik tamamlama belleği, temp klasörleri, arama geçmişi, web tarama sonuçları vb. sabit diskinizde yer kaplayan gereksiz şeyleri temizleyerek bilgisayarınızın performansını arttırabilirsiniz.

Yorum Yap
Kaynak:

Yorum Yap