LG G5 Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

LG G5 telefonunuzla ekran görüntüsü yakalamak için 1.ci yöntem;telefonunuzun yan kısmında bulunan ‘Ses Açma‘ ve arka kısımda bulunan ‘Power‘ tuşu kombinasyonlarını kullanarak görüntü yakalayabilirsiniz.

LG G5 Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır-1

Yapmanız gereken iki tuşa aynı anda basarak bir süre beklemek.Ekran yanıp sönecek ve deklanşör sesi gelecektir.Aldığınız görüntüyü düzenlemek veya görüntülemek için galerideki ScreenShot klasörüne bakabilirsiniz.

Diğer yöntem ise;Ekran görüntüsünü almak istediğiniz yeri görüntüleyin ve telefonunuzun hızlı erişim menüsüne,ekranı üstten aşağıya doğru çekerek ulaşın.Bu menüden ‘Capture+’seçeneğini tuşlayın.Ekran görüntünüz yakalanacak ve dosya dizinindeki DCIM klasörünün içinde bulunan ScreenShot klasörüne kaydedilecektir.

LG G5 Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır-2

Kaynak:
Bu yazı 312 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Teknoloji dünyasında bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı problemlere ait çözümleri sitemiz içeriğinde kolayca bulabilirsiniz.Eklenen/Alıntı yapılan kaynaklar konusunda çok hassasız. Telif ihlali olarak gördüğünüz içerikleri, tanıtım yazısı ve diğer istek/önerilerinizi teknolojidolabi@yandex.com adresine bildiriniz.

TeknolojiDolabı - akıllı telefon, android, ios, sosyal medya, bilgisayar, donanım, internet, oyun, nedir, nasıl çalışır