Google Play 923 Hatası Nasıl Çözülür ?

Google Play 923 Hatası Nasıl Çözülür ?

Google Play Store’da karşılaşılan hatalardan Google Play 923 Hatası Nasıl Çözülür ? Google Play 923 Hatası neden olur yazımızda bulabilirsiniz.

Google Play 923 Hatası Nedir ?

Bu hatanın temel sebebi Google hesabının senkronizasyonu esnasında yaşanan önbellek sıkıntılarıdır ve bu nedenle cihazın önbelleğinin temizlenmesini gerektirir.

Google Play 923 Hatası Nasıl Çözülür ?

Bu sorunu çözebilmek için ilk olarak Google hesabımızı siliyor ve cihazımıza yeniden ekliyoruz. Aşağıdaki ekran görüntüleri bu konuda size yardımcı olacak.

Google Play 491 Hatası Nasıl Çözülür 1 Google Play 923 Hatası Nasıl Çözülür ?

Bu işlemin ardından gereksiz tüm uygulama ve dosyaları cihazımızdan temizleyerek biraz yer açabiliriz. Bunu kolay yoldan halledebilmek için buraya tıklayarak  CCleaner uygulamasını indirebilirsiniz. (Bakınız : CCleaner Nasıl Kullanılır ? )

Sorun hala çözülmediyse Android cihazımızı kapatarak devam ediyoruz. Samsung cihazlarda ses kısma, güç ve ana ekran butonlarına basarak, pek çok diğer markada ise güç ve ses kısma butonlarına basarak “Recovery” ekranını açıyoruz.

Google Play 498 Hatası Nasıl Çözülür 1 Google Play 923 Hatası Nasıl Çözülür ?

Bu ekranda yer alan “Wipe Cache Partition” seçeneğine ses butonlarıyla geldikten sonra tek yapmamız gereken yeniden güç butonuna basarak seçeneği onaylamak.

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol