Smart TV - Uydu

Netflix Nedir ? Netflix Nasıl İzlenir?

Netflix Nedir ? Netflix Nasıl İzlenir? Netflix Türkiye Fiyatları nedir? Netflix çevrimdışı film ve dizi nasıl izlenir ?

Dünyaca ünlü online dizi ve film izleme platformu Netflix artık Türkiye’de de hizmet vermeye başladı.

Netflix Nedir ?

Netflix günümüzde popülerleşen “streaming media” akımının en önemli temsilcisidir. Amerika’da Video/DVD kiralama sektörünün çöküşünü müjdeleyen Netflix kendini geliştirerek en önemli içerik sağlayıcılardan biri olmuştur. Bugün ülkemizde de ayıla bayıla izlenen bir çok yabancı dizinin de yapımcı şirketidir, başka bir deyişle online bir dizi kanalıdır.

Netflix Nasıl İzlenir ?

Samsung, LG ve Philips gibi birçok marka Smart TV üzerinde uygulaması bulunan Netflix’i internete bağlı Televizyonunuzdan doğrudan izleyebiliyorsunuz.

Ayrıca iOS ve Android destekli Netflix uygulamalarını mobil cihazlarınıza kurup, üyelik bilgileriniz ile uygulamaya giriş yapıp Netflix içeriğine erişebilirsiniz.

Netflix’in desteklediği kablosuz görüntü aktarma protokolleri Miracast ve AirPlay gibi teknolojileri destekleyen mobil cihazınızı yine bu teknolojileri destekleyen Televizyon yada Projeksiyon cihazlarına aktararak mobil cihazınız üzerinden içeriği farklı görüntü platformlarına da aktarabilirsiniz.

Daha ayrıntılı bilgi için Netflix İzleyebileceğiniz Platformlar  yazımıza mutlaka bakınız.

Netflix çevrimdışı film ve dizi nasıl izlenir ?

Netflix Çevrimdışı Dizi ve Film İzleme nasıl yapılır ? Netflix’te Çevrimdışı Modu Nasıl Çalışır? Netflix Dizi ve Filmler Nasıl İndirilir ? Hepsi için Netflix Çevrimdışı Dizi ve Film İzleme yazımıza bakabilirsiniz.

Netflix Türkiye Fiyatları nedir?

22 Eylül‘de düzenlediği basın toplantısıyla beraber Türkiye‘de Türkçe hizmetlerini ve yenilenen fiyatlarını açıklayan Netflix, Türkiye’deki adımlarını atmaya devam ediyor.

Güncellene üyelik paketleri için Netflix Üyelikleri Türkiye’de Ne Kadar?  yazımıza bakabilirsiniz.

.:: Türkiye’den Netflix’e Nasıl Abone Olunur?

.:: Netflix’de Altyazı Sorunu Nasıl Çözülür?

.:: Netflix’ten Dizi veya Film İzlemek Adil Kullanım Kotasını (AKK) Ne kadar Etkiler?

Son Güncelleme: 16 Temmuz 2020

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu