Steam Black Friday İle İndirime Giren 10 Konsol Oyunu

Steam Black Friday İle İndirime Giren 10 Konsol Oyunu
Steam’le beraber PC dünyası Black Friday indirimleri ile tanışmışken Steam Black Friday İle İndirime Giren 10 Konsol Oyunu ‘nu sizler için derledik.

Günümüzdeki oyun pazarının gelişen teknolojinin getirdiği nimetlerin maliyetleri sebebiyle biraz pahalı olduğu söylenebilir. Fakat hâlâ daha düşük bütçelerle üretilen ucuz fiyatlara edinebileceğimiz birçok kalite oyun piyasada kendine yer bulabiliyor.

Steam Black Friday Nedir ?

Black Friday (Kara Cuma), ABD’de başlayan ve dünyaya yayılan, en iyi indirimleri bulabileceğiniz bir alışveriş sezonu.

Bugün başlayan Steam’in Black Friday indirimleri elbette PC oyunculuğu için önem arz etmekte. 6 gün sürecek olan bu indirim şöleninde “Ben PC değil konsol oyuncusuyum” diyorsanız sizleri de unutmadık.

Steam Nedir? Ne işe Yarar? Nasıl Kullanılır? merak ediyorsanız burada yazımıza bakabilirsiniz.

Bu listemizde ise Black Friday için Xbox Store ve PS Store tarafında başlatılan indirimlere göz atıyoruz.

Tüm indirimlere erişmek için ise PlayStation Store’un Black Friday indirimlerine buradan, Xbox Live’daki indirimlere ise buradan bakalabilirsiniz.

Steam Black Friday İle İndirime Giren 10 Konsol Oyunu

PlayStation 4 ve Xbox One için olmak üzere Steam Black Friday İle İndirime Giren 10 Konsol Oyunu ‘nu aşağıdan görebilirsiniz;

1- God of War III Remastered – PS4: 25.59TL

Bir PlayStation efsanesi olan GoW III’ü hala oynamadıysanız utanıp böylesine uygun fiyata GoW’u satın almadan geçmeyiniz efendim. Hele ki 104TL’den böylesine bir düşüş kaçırılmaz.

2- Titanfall 2 – PS4: 119TL / XBO: 161.55TL

Daha yeni çıkmasına rağmen BF indirimlerinde karşımıza çıkan Titanfall 2, beklediğinize değecek bir oyun olduğu zaten belli. Kaçırmamak gerek. 269TL’den 119’a düştüğü görülen PS4 tarafında, XBO kısmında ise yine aynı fiyattan 161.55TL’ye indirilmiş.

3- Battlefield 1 – PS4: 149TL / XBO: 180.40TL

Merakla aylarca beklediğimiz oyun piyasya çıkar çıkmaz ortalığı yıkmıştı. Birinci Dünya Savaşı deneyimi arıyorsanız 269TL’den 149TL’ye düşen bu yapımı da almazsanız sonradan pişman olabilirsiniz. XBO tarafında yine biraz daha tuzlu olsa da 180TL’ye indirilmiş sonuçta.

4- Watch Dogs 2 Deluxe Edition – PS4: 134TL

Ubisoft’un oldukça güzel olsa da beklenenin altında kalmış Watch Dogs’un iddialı yeni oyununu da daha çıkalı birkaç gün olmasına rağmen indirim şölenine dahil oldu. E hal böyleyken kaçırmamak gerek. 269TL’den 134TL’e düştüğünü de belirtmiş olalım.

5- Mafia III – PS4: 134TL / XBO: 189.70TL

Mafia efsanesinin son üyesi. Başka söze gerek var mı? 269TL’den 134TL’ye düşürülen oyun, XBO tarafında biraz daha az indirim almış.

6- Batman: Arkham Knight Premium Edition – PS4: 59TL / XBO: 163.50TL

Batman’in son efsane yapımını da Black Friday’e eklenmişken kaçırmamak olmaz elbette. 239TL’den 59TL gibi sağlam bir indirim alan oyun, XBO’da daha pahalı olsa da değer gibi.

7- FIFA 17 – PS4: 161.40TL / XBO: 161.55TL

Bir futbol klasiği olan FIFA’nın Yolculuk moduyla bir başka diyarlara götüren 2017 versiyonunu da almadan konsol oyunculuğu olmaz.   Yine 269TL gibi bir fiyattan 100TL’den fazla indirim alması da sevindirici.

8- Forza Horizon 3 – XBO: 91TL

Yarış oyunu denilince Xbox kullanmış herkesin favorisi olan Forza’nın son yapımı da Black Friday’den yararlanıyor.  260TL’den sağlanan bu düşüş de fazlasıyla tercih edilebilir olduğunun göstergesi.

9- Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu – PS4: 89TL

Nathan Drake reyizin son macerası bu fiyata kaçmaz. %100 Türkçe olduğunu da unutmamak gerek. 189TL’den 100TL indirimle 89TL’ye düşmüş olması da sevindirici.

10- Gears of War 4 – XBO: 104TL

Son olarak bir Xbox klasiği olan GoW’un da son oyununu eklemiş olalım. Mis gibi oyun vallahi. 260TL’den yapılan indirim ile 104TL olması da gayet güzel.

Kara Cuma (Black Friday), Kasım ayının dördüncü perşembesinde kutlanan Şükran Günü’nden sonra gelen ilk Cuma günü başlıyor. Oyun platformu Steam’de ise indirim bir gün erken başladı. Özellikle kış mevsimine yavaş yavaş girmemiz ile birlikte, kış için oyun stoklarını doldurmak isteyen insanlar; bu tür indirimleri yakından takip etmeye devam ediyor.

Black Friday ve Yılsonu Sebebiyle Yapılan Tüm Oyun İndirimlerinin Listesi !

Yorum Yap

Yorum Yap