1. Ana Sayfa
  2. AKILLI TELEFON
  3. Türk Telekom K8 Özellikleri ve Fiyatı

Türk Telekom K8 Özellikleri ve Fiyatı

Türk Telekom K8 Özellikleri ve Fiyatı

Türk Telekom, yeni akıllı telefonu “Türk Telekom K8″i satışa sunuyor. İşte Türk Telekom K8 Özellikleri ve Fiyatı

Türk Telekom  LG ile işbirliği kapsamında üretilen Türk Telekom K8 modelini ülkemizde satışa sundu. Uygun fiyatıyla dikkatleri üzerine toplayan cihaz, uygun fiyatla 4.5G uyumlu deneyimi sunmayı vadediyor.

Türk Telekom K8 ile kullanıcılar son derece uygun bir fiyata 4.5G hızını deneyimliyor. Türk Telekom farkıyla 4.5G’yi deneyimlerken aynı zamanda kaliteli ve uygun bir akıllı telefona sahip olabilmeniz mümkün.

Türk Telekom K8 Özellikleri ve Fiyatı

Dış Tasarım

Türk Telekom K8 Özellikleri ve Fiyatı

LG ortaklığıyla kullanıcılara sunulan Türk Telekom K8 için göze hoş gelen bir dış tasarım kullanılmış. Plastik malzemeden oluşan dış tasarım bir LG ürünü olarak kendini belli ediyor. Cihazın arka tarafında ses açma-kapama tuşları ve akıllı tuş yer alıyor. Ayrıca çıkarılabilir bir arka kapak tasarımı tercih edilen K8’in yine arka kısmında bir Türk Telekom logosu yer alıyor.

Performans

Türk Telekom K8 Özellikleri ve Fiyatı

Türk Telekom K8, 599 TL’lik satış fiyatı göz önüne alındığında iyi bir performansa sahip diyebiliriz. 4 çekirdekli MediaTek MT6735 işlemcinin yer aldığı cihaz 1.3 GHz hızında çalışıyor. 1.5 GB RAM kapasitesi ile orta segment sınıfta değerlendirilebilecek olan Türk Telekom K8, aynı zamanda 8 GB dahili depolama birimi sunuyor. Ayrıca 8 megapiksel ana kamera ve 5 megapiksel ön kamerasıyla bu açıdan da belli bir standardı sağlıyor. Cihazın belki de en zayıf yanı 2125 mAh batarya kapasitesi olarak düşünülebilir. Ancak ekonomik bir kullanım gerçekleştiği takdirde pil ömrü ile ilgili sorunlar da minimuma indirilebilir.

Türk Telekom K8 teknik özellikleri şu şekilde:

  • 144.6 x 71.5 x 8.7 mm ebatında ve 5.0 inç. (1280 x 720 HD) ekran genişliğine sahip
  • Android 6.0 Marshmallow işletim sistemi
  • 4 çekirdekli ve 1.3 GHz seviyesinde Mediatek MT6735 işlemci
  • Mali-720 grafik birimi
  • 1.5 GB RAM ve 8 GB depolama birimi
  • 8 megapiksel ana kamera ve 5 megapiksel ön kamera
  • 2125 mAh batarya kapasitesi
  • 802.11 a, b, g, n, Bluetooth 4.2 bağlantı

Türk Telekom K8 fiyatı

Türk Telekom K8 fiyatı 599 TL olarak belirlenmiş durumda. Bu fiyat, cihazın performansı ve tasarımına göre son derece makul görünüyor.

Türk Telekom K8 Format Atma

Yorum Yap
Kaynak: mobilge

Yorum Yap