1. Ana Sayfa
  2. MOBİL
  3. WatchOS 2.2.1 Yayınlandı

WatchOS 2.2.1 Yayınlandı

watchOS 2.2.1 Yayınlandı

Apple Watch için iki beta sürümün geliştiriciler tarafından test edilmesinden sonra watchOS 2.2.1 Yayınlandı

Güncelleme watchOS 2.2’nin yayınlanmasından sonra bu sürüm ile gelen bazı hataları düzeltme ve performans geliştirmelerini içeriyor.

WatchOS 2.2.1

watchOS 2.2 ile şu özellikler gelmişti:

 

  • birden fazla Apple Watch’u bir iPhone ile eşleme desteği ekler
  • Harita’ya; yakınınızdaki yerlere Yiyecek, Alışveriş ve daha fazla kategoriye göre göz atabilmeniz için Yakındaki özelliğini ekler
  • Katalanca, Hırvatça, Slovakça, Romence ve Ukraynaca sistem dili desteği ekler
  • Katalanca, Hırvatça, Slovakça, Romence, Ukraynaca ve İngilizce (Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri ve Endonezya) dikte etme desteği ekler
  • Malay, Fince ve İbranice Siri desteği ekler
  • Sabit olduğunuzda arkaplanda kalp atış hızı ölçme sıklığını artırır

 

watchOS 2.2 ve iOS 9.3 ile birlikte artık iPhone’unuz ile birden fazla Apple Watch’ı eşlenebilmekte. Apple Watch için Harita uygulaması da geliştirildi. Harita uygulamasına yeni bir ekran geldi ve bu ekran üzerinden yakınınızdaki mekanları arayabilme gibi yetenekler kazandırıldı. Ayrıca Apple Watch Harita içeriği Yelp tarafından destekleniyor.

Apple kullanıcının Apple Watch’unun resmini; tarzı, rengi ve hatta saat yüzü ve komplikasyonlarıyla birlikte iPhone’un ekranında gösteriyor. Böylelikle kullanıcıların hangi akıllı saati bağlamak için seçeceklerini anlaması kolaylaşıyor.

Apple Watch sahipleri iPhone’daki Apple Watch uygulaması aracılığıyla watchOS 2,2.1’i Genel / Yazılım güncelleme adımlarını izleyerek yükleyebilirsiniz.

Güncellemeyi kurmadan önce her iki cihazın da % 50 pili olması gerektiğini unutmayın.

Yorum Yap

Yorum Yap